«1...131132133134135...217»

Felhasználó
9 éve
Pont nálam nem esett hó....
Szerintem Hasinál Pécsen ok a hóhelyzet, de egyéb hójelentések az országban? Ne a híradóból idézzetek, hanem ahol laktok ott mizujs.
A te városodban csak 1 snowflake férhet el

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
9 éve
Pedig néhány billió haver elfért volna karácsonyra!
Ott vagyok középen! Megismertek?

dora87-snowflake6.jpg-2014-12-28-21-09-39.jpg

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Ausztriában rohadt nagy hó van.;D Csak kár, hogy eltört a sílécem, nem tudom, hogy hogyan...
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
9 éve
Itt olvadt egy kicsit de van itt is^^
A kutya most havazott először nagyon élvezi xd

Felhasználó
9 éve
Ausztriában rohadt nagy hó van.;D Csak kár, hogy eltört a sílécem, nem tudom, hogy hogyan...
Hát mert erős vagy mint egy bivaly! :D
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Igaz, de lehet, hogy csak belementem egy hóbuckába ami igazából egy bazinagy kő volt.;D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
9 éve

Felhasználó
9 éve
|Offtopic|224840] Igaz, de lehet, hogy csak belementem egy hóbuckába ami igazából egy bazinagy kő volt.;D

Végül is jobban jártál még mindig mint Schumi!
Minek kell egyáltalán síelni?
Hideg van csúszik mint állat veszélyes drága, messze is van általában és magasan!
Forralt bort lehet inni otthon a fotelban, ha kell hozzá hideg érzet akkor meg ott van csak egy lépésre a terasz. :p

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Ez is olyan need for speed érzés xd
Olyan mintha egy sportkocsival szabnál a hóban:D

Felhasználó
9 éve
Igazából nemtudom, hogy miért jó. Én négy éves koromban kezdtem el síelni, és azóta minden évben megyünk. Nagyon a szívünkhöz nőtt ez az egész dolog. A forraltbor meg nem maradhat ki természetesen.;D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."
«1...131132133134135...217»